Vedenie školy

Ing. Anna Kozáková

riaditeľka školy

Mgr. Darina Metesová

vedúca súkromného školského internátu

Ing. Yvona Kenderová

zástupca riaditeľa pre teoretické vyučovanie

Mgr. Ľubomír Petrovič

zástupca riaditeľa pre praktické vyučovanie

Mgr. Bibiána Pilarčíková

hlavná majsterka pre HA

Predmetové komisie a metodické združenia

PhDr. Ľubomíra Sivčáková

PK SJL a CUJ

Mgr. Eva Karasová

PK všeobecno-vzdelávacích predmetov

Ing. Mária Košútová

PK ekonomických predmetov

Ing. Livia Žofajová

PK odborných predmetov

Mgr. Bibiána Pilarčíková

PK odborného výcviku a praxe

Ing. Alena Pavlíková

Výchovná poradkyňa

Koordinátori jednotlivých oblastí

Mgr. Božena Brtková

Environmentálna

Ing. Mária Košútová

Projektové aktivity

Ing. Andrea Parižová

Finančná gramotnosť

PaeDr. Terézia Vaseková

Výchova k manželstvu a rodičovstvu

Ing. Mária Urbániková

Protidrogová prevencia

Mgr. Mária Kordiaková

IKT

Učitelia

Ing. Viera Bakošová

CHE, odborné predmety

Mgr. Daniela Klinovská

NEJ, SJL

PhDr. Severín Staviarsky

RUJ, ETV, DEJ

Ing. Alena Pavlíková

odborné predmety

Mgr. Marcela Žofajová

ANJ, OBN

Ing. Jana Juritková

odborné predmety

Ing. Mária Urbániková

ekonomické predmety

Mgr. Veronika Grobarčíková

NEJ, SJL

PhDr. Eva Berešová

RUJ, ANJ, DEJ

Ing. Anna Chorvátová

ekonomické predmety

Mgr. Mária Kordiaková

MAT, INF

Ing. Mária Lofajová

ekonomické predmety

Mgr. Alžbeta Romanová

ANJ, NEJ

Mgr. Marta Matejčíková

NBV

Ing. Lenka Jandurová

ekonomické predmety

PaedDr. Terézia Vaseková

TSV, BIO

Mgr. Božena Brtková

ANJ

Mgr. Daniela Iskerková

ANJ, SJL

Ing. Mária Košútová

ekonomické predmety

Mgr. Iveta Michalčíková

DEJ, RUJ

PhDr. Ľubomíra Sivčáková

SJL, NEJ

Mgr. Juraj Oláh

ANJ

Ing. Livia Žofajová

CHE, odborné predmety

Mgr. Soňa Pindiaková

SJL, NEJ, pedagogický asistent

Ján Bútora

OBN, TSV

Ing. Yvona Kenderová

ekonomické predmety

Mgr. Katarína Miková

TSV, MEV, ADK

Ing. Andrea Parižová

ekonomické predmety

Mgr. Ľubica Tretinová

MAT, INF

Mgr. Eva Karasová

MAT, INF

Ing. Tatiana Trojanová

ANJ, ekonomické predmety

Mgr. Zuzana Števánková

Pedagogický asistent

Majstri odborného výcviku

Mgr. Ľubomír Petrovič

odborný výcvik

Bc. Miriam Ferancová

odborný výcvik

Bc. Jindřich Novotný

odborný výcvik

Bc. Martina Turčáková

odborný výcvik

Mgr. Bibiána Pilarčíková

odborný výcvik

Mgr. Eva Jandurová

odborný výcvik

Milan Očkaják

odborný výcvik

Bc. Janka Kanderová

odborný výcvik

Milan Babinský

odborný výcvik

Mgr. Ivana Krivánková

odborný výcvik

Bc. Janka Pindjáková

odborný výcvik

Bc. Mária Dobrovoľná

odborný výcvik

Bc. Mariana Lovasová

odborný výcvik

Bc. Daniela Žuffová

odborný výcvik

Výchova mimo vyučovania

Mgr. Darina Metesová

Bc. Anna Mravcová

Marta Bandíková

Inkluzívny tím

Mgr. Jana Slovíková

špeciálna školská pedagogička

PhDr. Alena Volčeková

sociálna pedagogička

Mgr. Augusta Hrkľová

pedagogický asistent

Bc. Mária Gablovičová

pedagogický asistent