Život stredoškoláka sa stáva každým rokom nákladnejším.

Našim študentom preto vydávame preukazy ISIC/EURO26, s ktorými môžu ročne ušetriť desiatky až stovky eur.

Pre všetkých študentov si študenti pripravili krátke animované video. Ľahkou formou vyjadrili dôvod prečo mať ISIC a koľko s ním ušetria.

Len s platným preukazom môžete:

  1. Denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami.
  2. Využiť vďaka preukazu zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete. (napr. v kine, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní).
  1. Využiť svoj preukaz na študentské cestovné vo viacerých SAD pri platbe v hotovosti a až 75% zľavu na vlaky v Čechách aj počas letných prázdnin a ušetriť na jedinej ceste napr. do Prahy až 10€.  (platí aj pre budúcoročných maturantov)
  2. Uplatniť si nárok na ISIC paušál len za 9€, s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na www.isicpausal.sk. Alebo využiť zľavu  5 € mesačne na bežné paušály v Orange.
  3. Uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie len za 13,50€ http://isic.sk/poistenie-istotka

Ste stretoškoláci? Preukážete sa!

 

O preukaze ISIC sa informuj na sekretariáte na u p. Kováčovej.

 

Iba vy môžete získať cez svoju školu preukaz ISIC/EURO<26 s kopou výhod a funkcií. Naším zámerom je podporiť mladých ľudí tým, že im chceme ušetriť čo najviac peňazí, aby si mohli dovoliť pre seba viac vecí.

Je to medzinárodný preukaz, ktorý vám poskytuje viac ako stotisíc zliav po celom svete. Na Slovensku máte viac ako tisíc zliav – napríklad v McDonald’s, Panta Rhei, CroppTown, Reserved, Pizza Mizza a kopu ďalších.

 

Ďalšia výhoda je, že tento preukaz je zároveň unikátnou dopravnou kartou, pretože nielenže môžete mať na ňom električenku, SAD kartu a železničnú kartu, ale toto je pravdepodobne jediný preukaz, na ktorý dostanete študentské ceny na celom Slovensku. Vo vlakoch je to napríklad 50% zľava na VŠETKY vlaky na Slovensku! A ďalšia výhoda pre žiakov a aj pre školy je, že už netreba potvrdenie o návšteve školy pre dopravcov. Všetko je v karte.

Platnosť preukazu sa obnovuje nalepením známky ISIC v hodnote 10 €. Na škole si ju môžete objednať len v období od 1.6.2019-31.10.2019.

Len platný preukaz potvrdzuje status denného študenta v aktuálnom školskom roku.

Známku môžete objednať aj priamo na www.objednaj-preukaz.sk s doručením domov. Pri tomto spôsobe prosím počítajte aj s úhradou poštovného.

Šetrite a získavajte výhody medzinárodného preukazu ISIC tak, ako to robia študenti stredných a vysokých škôl po celom svete.