forex trading logo

Úvod Aktivity Odborný výcvik
Odborný výcvik
torty PDF Vytlačiť E-mail
Napísal md   

 

Posledná zmena na Streda, 28 Február 2018 22:26
 
Úspechy PDF Vytlačiť E-mail
Napísal ĽP   

Celkom úspešný týždeň...

Čo poviete? Á pardon,  neviete ktorý? Tak ten posledný októbrový, presnejšie od 23. – do 27. 10. 2017, tak ten stál naozaj za to! Neviete prečo? Tak pekne od začiatku...

V tomto týždni sa uskutočnil už jubilejný 25. ročník medzinárodnej barmanskej súťaže juniorov EUROCUP 2017. A naši, teda „Slanica,“ nemohla na ňom chýbať. Doposiaľ sa zúčastnila, s malou výnimkou, všetkých ročníkov, a tak sa organizátori, presnejšie Hotelová akadémia Prešov, rozhodla pri tejto príležitosti udeliť našej škole pamätný list s pamätnou plaketou, ktorá nám pripomína, že naša škola je jednou zo škôl s dlhoročnou účasťou na tejto prestížnej súťaži. Len pre pripomenutie, okrem „NÁS,“ získali toto ocenenie už len Hotelové školy z Piešťan, Kežmarku, Bardejova a Spišskej Novej Vsi, teda pekný začiatok, nie?

Posledná zmena na Piatok, 24 November 2017 10:03
Čítajte viac...
 
PDF Vytlačiť E-mail
Napísal ĽP   

JUNIOR BARTENDER CHALLENGE – juniorská barmanská súťaž.

Aj tento rok sa uskutoční v dňoch 19. – 21. apríla  v Banskej Bystrici finále  zaujímavej súťaže. Je určená pre mladých barmanov, ktorí už dovŕšili 18 rokov. My, žiaci zo Slanice, sme prvé kroky k barmanstvu  podnikli už 4. 4. 2017 priamo na škole, a to v rámci vzdelávania s Ľubošom Ráczom. Na tomto školení sme získali nielen teoretické vedomosti, ale i praktické zručnosti v práci za barom, spoznali sme jednotlivé druhy spiritov.  Na konci školenia si zúčastnení študenti overili stupeň osvojenia poznatkov v teste a úspešní absolventi získali dokonca aj certifikát. Dvaja najlepší žiaci budú našu školu reprezentovať aj na už spomínanej súťaži v Banskej Bystrici. Tými našimi  reprezentantmi sú Kamila Turacová a Róbert Zboroň zo 4. HA triedy.

Nám neostáva nič iné, len im držať palce a priať, aby boli úspešní aj vo finále súťaže, v ktorej sa stretnú zástupcovia 12 hotelových škôl z celého Slovenska.

Posledná zmena na Utorok, 25 Apríl 2017 06:26