forex trading logo

BONUS pre žiakov!

POČAS ŠTÚDIA JE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ VODIČSKÉ OPRÁVNENIE SK.B ZDARMA
Úvod Aktivity Odborný výcvik
Odborný výcvik
Napísali o nás PDF Vytlačiť E-mail
Napísal ľp   

Prišiel nám list, ktorý nás veľmi povzbudil...

Milí naši partneri a priatelia,
tento rok bol naozajstným orieškom pre nás všetkých. Hovorí sa že, ,,všetko zlé, je na niečo dobré“, a v tomto prípade to platí dvojnásobne. Veríme, že to spoločne ustojíme, a hoci vyučovanie prebiehalo v tomto roku najmä dištančnou formou, návrat do škôl bude o to radostnejší.

Po každej búrke vyjde slnko, a hoci našim slnkom nie je zatiaľ štát, sú tu ľudia, zákazníci, partneri a priatelia – MY, ktorí vás podržia.

Dovoľte mi poďakovať Vám za Vaše priateľstvo v uplynulých rokoch, ktoré sa aj naďalej upevňuje. Prajeme Vám i Vašim rodinám či kolegom krásne, pokojné vianočné sviatky, ktoré budú plné zaslúženého oddychu a úspešné vykročenie do nového ,,šťastnejšieho“ roka. Rok 2020 by sme asi všetci najradšej vymazali a jeho posledným dňom sa aj tak stane. Veríme, že sa v novom roku opäť stretneme pri množstve krásnych zážitkoch počas baristických kurzov, odborných prednášok či exkurzii a samozrejme kultúrno vzdelávacích podujatiach. Pokiaľ nás zdravie neopúšťa, spomínajme na ,,vymazaný“ rok len s úsmevom.
Vďaka Vašej inštitúcii môžeme stále vlievať nádej do mladej baristickej scény, ktorá nás bude reprezentovať doma i v zahraničí v nasledujúcom období. Všetci potrebujeme tú správnu motiváciu pre rozvíjanie svojho potenciálu, a aj vďaka Vám sa nám podarilo prehĺbiť vášeň ku káve v stovkách mladých baristoch. Veríme, že naša spolupráca stojí na pevných základoch, ktoré sa budú rozrastať aj v ďalších rokoch. Brány nášho školiaceho strediska a MEDZINÁRODNÉHO KÁVOVÉHO INŠTITÚTU sú pre vás vždy otvorené.

Celý list si môžete prečítať sem.

Posledná zmena na Streda, 16 December 2020 15:51
 
Ohen PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   

Oheň náš darca

5.júna sa zúčastnili žiačky II. ročníka HA - Júlia Polťáková, Beata Vojtasová a Marika Kohárová pod vedením p. MOV Bc. J. Kanderovej celoslovenskej súťaže "Oheň náš darca", ktorú poriadala Hotelová akadémia Kežmarok a získali 2. miesto ako družstvo a 1. miesto za najlepšie hlavné jedlo. Gratulujeme.

 

 

 

Posledná zmena na Nedeľa, 09 Jún 2019 19:29
 
pms 2019 PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   

„Zo sedla koňa k bobuli hrozna“

Študenti 5.HA triedy zorganizovali 29. marca 2019 v Dlhej nad Oravou marketingové podujatie „Zo sedla koňa k bobuli hrozna“, ktoré bolo súčasťou ich praktickej maturitnej skúšky.Vytvorili nový produkt, balík služieb, ktorý by bol oživením cestovného ruchu Oravského regiónu. Študenti spojili príjemné s užitočným a zručnosti, ktoré počas štúdia načerpali preniesli do toho, čo ich naozaj baví. Hostia mali možnosť vidieť ukážku drezúrneho jazdenia na koni, tí odvážnejší si mohli vychutnať pohľad z konského chrbta. Pokračovali degustáciou kvalitných vín od slovenských vinárov a tiež poskytli hosťom príjemný gastronomický zážitok. Maturanti dúfajú, že hostia boli obohatení o nové poznatky a že práve takýto produkt by dokázal vyplniť medzeru na trhu služieb.